Kompetencje

Kompetencje powiązane z praktycznymi ćwiczeniami

 

Nauczanie oparte na kompetencjach jest podejściem do nauczania i uczenia się coraz częściej wykorzystywanym w nauce konkretnych umiejętności, bardziej niż nauce abstrakcyjnej. Nauczanie oparte na kompetencjach jest skupione na osobie ucznia i naturalnie współgra z nauką własną oraz z trenerem w roli osoby pomagającej. Kompetencjami mogą być takie elementy, jak: umiejętność współpracy, prezentowania, analizy, itp.

 

Trzy główne kompetencje, które posiądą uczniowie będą prezentowane w formie stempli na pierwszej stronie przy każdym konkretnym ćwiczeniu. Ponadto istnieje możliwość podglądu na stronie internetowej szczegółowego opisu wszytkich 25 kompetencji.

 

Pobierz plik PDF tutaj:

 

Kompetencje Opis
Kompetencje Opis PL.pdf
Adobe Acrobat Document 4.3 MB

EN NL - ES - CAT - EL - PL


Ent-teach-Nauczanie Przedsiębiorczości - kod projektu 2011-1-NL1-LEO05-05202. Ten projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym ze strony Komisji Europejskiej w ramach programu Leonardo da Vinci – Programu Uczenia Się Przez Całe Życie. Ta publikacja odzwierciedla jedynie stanowisko autora, a Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek wykorzystanie informacji w niej zawartych.